+38 (067) 829-6-080

Інвестор

Greenville House названо на честь інвестора, який приймав участь в будівництві житлових комплексів «Місто трав» та «Добра Оселя». Greenville має високі вимоги до будівництва та наглядає за дотриманням всіх стандартів життя в екологічному середовищі.

ГРУПА КОМПАНІЙ
GREENVILLE

Група компаній Greenville інвестує кошти в майнові права компаній, акції, інші цінні папери, а також здійснює інвестиції в об’єкти нерухомості, які реалізовуються будівельними компаніями з урахуванням збереження екологічного середовища. Діяльність спільного інвестування проводиться з 2007 року.

Також окрім інвестування в будівництво житла та комерційних об’єктів, група компаній Greenville вкладає кошти та бере безпосередню участь в озелененні населених пунктів, розширенні площ трав’яних газонів, відбудові парків і скверів, алей, очищенні водойм.

Здані комплекси

ЖК «Місто Трав»
ЖК «Добра Оселя»

м. Львів, вул. Кульпарківська 226 А

Житловий комплекс «Місто трав» – унікальний проект, що дозволить своїм мешканцям проживати в гармонії з природою, а використання новітніх технологій дозволить поєднати практичність житла, його ергономічність з екологічною чистотою. Європейські тенденції в архітектурі, новітні технології у будівництві, екологічність матеріалів, ЖК «Місто трав» – це комплекс зеленого затишку, це життя в гармонії з природою. Новий сучасний житловий комплекс по вул. Кульпарківській дозволить обрати для життя квартири нового покоління різної площі з ергономічним плануванням на будь-який смак: 1, 2, 3 кімнатні квартири, а також квартири класу люкс з панорамними видами та власними зеленими терасами.

м. Львів, вул. Кн. Ольги, 100 Б

Житловий комплекс «Добра оселя» поєднав в собі цілий ряд переваг і пропонує своїм власникам новий стиль життя: проживання в екологічно чистому будинку із поєднанням сучасної архітектури та новітніх стандартів будівництва, близьким розміщенням до центру Львова та зручною транспортною розв`язкою, поблизу розташовані школи, садочки, аквапарк. Створена концепція комплексу вигідно відрізняє його від інших обєктів нерухомості, завдяки унікальному розташуванню, з вікон новобудови Ви зможете споглядати прекрасні види Львова.

початок будівництвагрудень 2015 р. здано 3 секціївересень 2016 р. планована здача---
початок будівництвагрудень 2015 р. здано 15 секціївересень 2016 р. планована здачакінець 2016

Стандарти Greenville

Реалізуючи проекти, Greenville дбає, щоб використовувалися тільки сучасні екологічно безпечні матеріали та відповідне обладнання. Ще на етапі проектування будівель закладаються ефективні рішення з енергозбереження, пасивного теплозбереження, улаштування економного освітлення та електрообладнання, максимального поширення площ із зеленими насадженнями та інших заходів, спрямованих на збереження природних ресурсів і створення комфортних умов для проживання людей. Така позиція зумовлює не тільки високу якість збудованих об’єктів, комфортне проживання мешканців, забезпечення ощадливого використання споживаних ресурсів, але й демонструє відповідальність перед наступним поколінням.

01

Інфраструктура

Велопаркінги та велодоріжки

Єдиний центр відеоспостереження та моніторингу. IP-камери HIKVISION забезпечують огляд по всій території, у під'їздах, підземних паркінгах. Камери знімають в HD-якості в режимі нічного бачення

Спеціалізовані та сертифіковані дитячі та спортивні майданчики, зони відпочинку у внутрішньому дворику житлового комплексу

Станції прибирання за собаками, контейнери для збору речей, сортування твердих відходів

Зупинки громадського транспорту на відстані 2 хв від комплексу

Системи підземних та наземних паркінгів та гаражів

02

Будівництво
і матеріали

Високонадійні тихі ліфти OTIS

Освітлення під’їздів та місць громадського користування екологічними лампами LED

Негорючі вхідні двері НТ-30, утеплені мінеральною ватою з відмінними властивостями тепло та звукоізоляції

Система колективного димовиведення Schiedel

Енергозберігаючі шумоізоляціні вікна (2-камерний склопакет, 5-камерний профіль)

Усі матеріали проходять екоконтроль

В основі будівництва монолітно-каркасні технології, які визнано одними з найбільш надійніших.

Стіни будинків споруджуються з екологічно чистого природного матеріалу – керамічні поризовані блоки Prohoterm, який має високі тепло- та шумоізоляційні властивості.

Система вентиляції забезпечує добрий мікроклімат та створюється ефект природної вентиляції

03

Обслуговування

Власна експлуатаційна служба підтримує високий рівень сервісу у догляді за територією та будинками

Технічно-консультаційний нагляд забеспечує архітектурний контроль при втіленні дизайнерських рішень під час ремонту

Щоденний контроль за якістю виконання робіт

Ландшафтні архітектори та дизайнери озеленюють внутрішні двори, дахи, тераси та створюють екологічно чистий мікроклімат. Система збору дощової води забезпечує полив зелених насаджень